Wedding FAQ / Svatba – časté otázky


Co vás nejvíce zajímá


 

„Jak vypadá takový svatební den s tebou?“

Jsem velkým zastáncem jednoduchosti, přirozenosti a spontánnosti. Ráda zachycuji skutečné emoce reportážním způsobem. Vše je o lidských vztazích, dotycích, blízkosti a hlavně o Vás dvou. Pro zachycení těchto kouzelných chvil s vámi váš svatební příběh začnu velmi ráda psát hned od ranních příprav a skončím večer, po západu sluníčka – někdy třeba i déle 🙂 Fotografie budou připomínat vaši jedinečnost, vaši lásku, vaše emoce a vaši krásu.

„What does your work on a wedding day look like?“

I’m a huge fan of simplicity and am very focused on details. I love to capture real emotions in a journalistic kind of way. It’s all about human connections, like how his eyes sparkle when he sees her, or the way she smiles at him during the ceremony.

 For telling your own wedding story I’d love to start capturing this special day with the getting ready and finished when you are enjoying the first dance as newlyweds. I strive to create images that are as unique as you are as a couple. I don’t just shoot, I will capture you, your real emotions and beauty.


„Nabízíš i předsvatební focení?“

Ano, jsem moc ráda, když se nám to podaří zvládnout – třeba na předsvatební schůzce. Je to skvělá příležitost, jak se poznat a jak si trošku vyzkoušet vše, ještě před vaším velkým dnem. Vše záleží, jak hodně daleko od sebe bydlíme, jak to půjde zrealizovat – snažím se pro to udělat maximum.

„Do you offer engagement session?“

Oh yes! I’m very happy to do so – for weddings in Czech republic! 
For couples it´s a perfect opportunity to train for their big wedding day and so you’ll get lovely images for save the date cards or personal invitations.


„Jaké nabízíš svatební balíčky?“

Snažím se dělat věci jednoduše. Můj nejoblíbenější svatební balíček je mezi 9-12 hodinami, samozřejmostí je předsvatební schůzka – tam si vše povíme 🙂  Vše ostatní je na domluvě – délka svatebního focení, tisk, fotoknihy…

„Do you offer packages?“

I try to keep things simple. My most popular package is between 9-12 hours. Everything else is a la carte: albums, prints…


„Jaká je cena svatebního focení?“

Napište mi, řekněte mi více o vašem dni, místě, vašich snech, představách a přáních, já vám zašlu všechny informace, včetně ceníku.

„How much do you charge for your services?“

Get in touch with me, tell me more about you and your wishes and I’ll send you all the information.


„Jak dlouho budeme čekat na fotografie, kolik jich dostaneme?“

Fotografie ode mě dostanete do 4-6 týdnů na flash disku – v high i low rozlišení, dále dostanete odkaz na vaši svatební galerii. No a množství… každá svatba je jedinečná, ale orientačně to bývá 40-50 fotografií za hodinu.

„How long does it take until we get our Images and how do we get them?

“

Approximately 4-6 weeks, all images as jpeg file, high res and low res on a flash drive, you will also get your own password protected online gallery in low res quality. But as you know, not every wedding is the same so it depends. Usually it’s 40-50 images per hour.


„Jak daleko za námi přijedeš?“

Na svatby cestuji po celé České republice, v případě zájmu se nebráním ani jiným zemím.

„Do you travel for weddings or engagement sessions?“

I travel for the majority of my weddings and other sessions within Czech Republic or further away.


„Nabízíš focení ve dvojici?“

Ne, většinou ne. Fotím nejraději sama, je to osobnější, kreativnější a vím, že mi nic důležitého neunikne.

„Do you have a second shooter?“

No usually not. I shoot by myself. It’s more personal and I prefer that.


„Umíš i jiné jazyky, na svatbě budeme mít i cizince?“

Ano, mluvím anglicky i německy, zcela určitě se domluvíme!

„Do you speak foreign languages?“

Yes, I speak english and german.


„Můžeme se setkat?“

Ano prosím. To je pro mě opravdu důležité! Velmi mi záleží na tom se s Vámi předem setkat, seznámit se a poznat se více osobně. Pojďme se sejít někde u kávy a popovídat si o všem spolu.

„Can we meet?“

Yes please. That’s super important for me. I love to get to know you and find out if our personalities are a fit. Let’s meet for a coffee or a nice dinner.


Máte-li nějaké další otázky, napište mi zprávu nebo rovnou zavolejte – ráda vám zodpovím všechny vaše otázky hned. Pojďme spolu prožít vaše krásné svatební dobrodružství.

Do you have any further questions? Feel free to send me a message or call me. I’ll gladly help you and give you all the information you need. Let’s get excited together, let’s take on an adventure.