Ceník


RODINA A DĚTI
 • Cena je 1.500,- Kč / 15+ fotografií nebo 2000,- Kč / 25+ fotografií (fotografie navíc 100,-/ks)
 • Cca 1-2 hodiny fotografování
 • Fotografie si vybíráte vy sami z poskytnutých předvybraných náhledů (nebo dle dohody)
 • V případě MINIFOCENÍ (Vánoce, Velikonoce, tématické) je cena 1000,- / 10 ks fotografií v el.podobě
 • Focení probíhá v exteriéru během krátké procházky nebo jako “LIFESTYLE” u Vás doma
 • Doprava 6,- Kč/km (v okolí do 20 km od Čáslavi si dopravné neúčtuji)

A jak se obléknout? Ideální je, když se všichni sladíte do podobných odstínů a barev – ať jemných světlých nebo klidně pestřejších či pastelových – vždy však zkuste dodržet pravidlo do 3 barev! Nejlé-pe bez obrázků a výrazných nápisů! Na podzim klidně volte barvy i sytější – žluté, oranžové, hnědé, tmavě červené…barvám se na podzim přímo daří 🙂


PORTRÉTNÍ FOCENÍ i TĚHOTENSKÉ (partnerské)
 • Cena je 2.000,- Kč / 25+ fotografií (fotografie navíc 100,-/ks)
 • Cca 1 – 2 hodina fotografování
 • Fotografie si vybíráte vy sami z poskytnutých předvybraných náhledů
 • Ideální doba focení mezi 34 – 37 týdnem těhotenství
 • Focení probíhá v exteriéru během krátké procházky nebo jako “lifestyle” u Vás doma
 • Doprava 6,- Kč/km (v okolí do 20 km od Čáslavi si dopravné neúčtuji)

A jak se obléknout? Ideálně jednobarevné oblečení (bez obrázků a nápisů), šaty – krajka, vzdušnější i přilehavé, jednobarevné uplé tričko a džíny, bílá pánská košile, krajkové spodní prádlo nebo košilka. V případě, že se chcete fotit s partnerem, tak myslete na sladění. Držte se pravidla ne více než 2-3 barvy v rámci jednoho outfitu.

Mohu nabídnout časosběrné focení bříška v těhotenství, kdy poslední fotografií je fotografie s miminkem 🙂 Místo, množství i styl fotografií si domluvíme předem, ideálně fotím vždy na jednom místě, ve stejném či podobném oblečení – u vás doma či venku.


RANDE / PŘEDSVATEBNÍ nebo ŽÁDOST O RUKU
 • Cena je 2.000,- Kč / 25+ fotografií (fotografie navíc 100,-/ks)
 • Cca 1 – 2 hodiny fotografování
 • Fotografie si vybíráte vy sami z poskytnutých předvybraných náhledů
 • Doprava 6,- Kč/km (v okolí do 20 km od Čáslavi si dopravné neúčtuji)

A jak se obléknout? Ideální je, když se všichni sladíte do podobných odstínů a barev – ať jemných světlých nebo klidně pestřejších či pastelových – vždy však zkuste dodržet pravidlo do 3 barev! Nejlépe bez obrázků a výrazných nápisů! Na podzim klidně volte barvy i sytější – žluté, oranžové, hnědé, tmavě červené…barvám se na podzim přímo daří 🙂


LIFESTYLE FOCENÍ MIMINEK

FOCENÍ MIMINKA OD NAROZENÍ DO CCA 6 MĚSÍCŮ

 • Cena je 2.000,- Kč / 25+ fotek (fotografie navíc 100,-/ks)
 • Cca 2 hodiny fotografování
 • Fotografie si vybíráte vy sami z poskytnutých předvybraných náhledů
 • Doprava 6,- Kč/km (v okolí do 10 km od Čáslavi si dopravné neúčtuji)
 • Mohu vytvořit koláž s detaily miminka

Lifestyle focení vašeho miminka znamená, že se miminko nijak zvlášť nearanžuje, ale fotí se v jeho přirozeném prostředí – u vás doma, v postýlce či kolébce, v posteli a především ve vaší rodičovské náruči. Zachytím první chvíle soužití s vaším miminkem, vaši blízkost a lásku v prostředí, které velmi dobře znáte, které vždy bude připomínat vás – jako rodinu a váš bezpečný domov.


SVATBA – VÁŠ SVATEBNÍ PŘÍBĚH

Každá svatba je jedinečná, každý má o své svatbě trošku jiné představy, každá začíná a končí v jiný čas, koná se na jiných (někdy i extrémních) místech 🙂 …velmi ráda Vám nacením Vaši svatbu „na míru“ s ohledem na všechny tyto okolnosti. Budu velmi ráda, když mi ke svému velkému dni napíšete pár řádků – tedy alespoň kde se bude vaše svatba konat a zda chcete fotit svatbu celodenní, nebo pouze pár hodin. Děkuji moc a těším se na zprávu od Vás. Můžete mi napsat sem: tereza@spanko.cz nebo přes kontaktní formulář.

Dojedu za Vámi po celé ČR i za hranice a domluvím se německy i anglicky.

K objednané svatbě půjčuji i Fujifilm Instax Wide, dokoupíte si pouze fotopapír dle požadovaného počtu snímků.


KULTURNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE

MATURITNÍ PLESY, VÝSTAVY, FESTIVALY, KONCERTY, FIREMNÍ AKCE, KŘTINY, VYSTOUPENÍ… atd.

V případě zájmu o nafocení jakékoliv společenské kulturní, firemní, vzdělávací, hudební či zájmové akce, napište mi vaše přesné požadavky a představu. Cenu stanovuji individuálně až podle vámi stanoveného rozsahu focení, dle počtu požadovaných fotek, doby strávené na dané akci, při nutnosti rychlého dodání fotografií atd.. Orientační cena je od 1.500,- Kč za hodinu / maturitní plesy od 1.400,- Kč za hodinu, v ceně i s dopravou.


REALITY – INTERIÉR / EXTERIÉR

Otevřeli jste penzion, prodáváte byt či dům, nebo jste realitní společnost a z nějakého důvodu nestí-háte nafotit nemovitosti, které potřebujete? Velmi ráda vám s tím pomohu.

Napište mi vaši představu, typ focení, místo daného objektu, denní dobu, kdyby jste rádi objekt nafotili – ve dne, nebo i v noci za osvětlení? Cokoliv, co pomůže specifikovat a správně nacenit da-nou zakázku.

Všeobecně platí, při focení nových prostor – ať už kavárny, cukrárny, herny…je prima, když je už trošku „zabydlená“ čerstvé květiny, hotová káva, svíčky, drobné dekorace, pár hostů u stolu již také může být… Perfektně uklizené a čisté prostory jsou prostě jako vizitka nejlepší 🙂

Doprava 6 Kč/km (v okolí do 10 km od Čáslavi si dopravné neúčtuji).


POZNÁMKY K CENÍKU SLUŽEB

Cokoliv vás bude zajímat, velmi ráda Vám zašlu cenu přesně „na míru“ dle vašich požadavků. Napište mi na tereza@spanko.cz

Pokud není uvedeno či sjednáno jinak, fotografie jsou vždy dodávány pouze v elektronické podobě (osobní úschovna na cloudu) ve formátu jpg, maximální kvalitě a poměru stran 3:2.

Ceník služeb je platný od 1. 1. 2020. IČO: 88889297, nejsem plátcem DPH.