O mně

Fotografování je má vášeň, láska a radost…

Ahoj, jmenuju se Terka.

Celý náš život, náš jedinečný osobní příběh, je složený ze spousty vzácných a neopakovatelných okamžiků, skutečných pocitů, spontánních emocí a výjimečných momentů. Je plný smíchu, překvapení, radostí, smutků, dojetí, objetí… Zachytit je co nejvíce nepozorovaně, je mojí obrovskou výzvou a cílem právě proto, aby zůstali navěky Vaší nezapomenutelnou vzpomínkou v podobě mých fotografií.

Žiju a tvořím v Čáslavi a jejím nejbližším okolí, ale mé srdce patří stále ještě z obrovské části i Náchodu a podhůří Orlických hor.

Jsem šťastná maminka dvou úžasných kluků.

V roce 2011 jsem si vzala toho nejlepšího chlapa „z výtvarky“ – děkuji lásko za všecko!

Někdy až moc fantazíruju a trochu se v myšlenkách ztrácím mezi svými sny, touhami a realitou – obvykle se ale zase najdu. Někdy se nechávám životem více unášet, jindy plavu proti proudu – možná proto, že jsem se narodila ve znamení ryb?

Vždycky více poslouchám než mluvím.

Jsem hodně citlivá a empatická bytost a velmi mi to pomáhá v tom, porozumět právě vám. (Sice pak z toho všeho třeba u svateb klidně i brečím, ale to není za foťákem až tak vidět 🙂

Od dětství mám obrovskou fantazii, bohatou představivost a tvořivou duši – tak prostě tvořím … maluji, kreslím, vyrábím – teď už tedy hlavně s dětmi, ale hlavně fotím!

Obrovsky si vážím života, vážím si lásky rodiny a blízkých a vím, jak moc po ní všichni stále toužíme. Nikdy se už nic v životě nebude opakovat a to si uvědomuji čím dál víc.

Takže možná taky díky svým dvou dětem jsem začala před pár lety s focením – tak díky kluci, Miluji Vás!

Vaše Terka