Svatba – časté otázky


Co vás nejvíce zajímá


„Svatební den se mnou – co nás spolu čeká?“

Rozhodně vím určitě, že Vás čeká jedinečný, dlouho očekávaný a nádherný den, který bude prostě Váš – užijte si ho na plný pecky!!! 😊 

Já tam budu určitě někde taky, a celý den mám v plánu vás co nejvíc nenápadně doprovázet. Většinu dne se pokusím o to, nebýt vidět vůbec, ale určitě uvidím všechny vaše kroky, budu sledovat všechny možný detaily, budu se snažit celý den si neplést vaši rodinu a poznat všechny její členy, abych je rozhodně měla v hledáčku taky, budu taky fotit vaše kamarády a známé, tak jim to řekněte, často si myslí, že je fotím omylem a uhýbají! 😊

Taky vím, že někdy budu možná i popobíhat, protože kde se něco děje nejde většinou přeslechnout – no a když slyším, že tam nejsem, tak mě to štve! Večer s vámi klidně budu tančit, nebo chytat ohňostroje, někdy spolu třeba zmokem…já s tím vším počítám a obrovsky se těším, až se seznámíme!


„Předsvatební focení a schůzka…bude?“

No jooo – to je vždycky nejlepší! Poznáme se, dáme si skvělou kávu a u focení „na zkoušku“ zjistíte, že to bude vlastně docela sranda. Jsem si úplně jistá tím, že mi povíte, že focení nemáte rádi, že se bojíte, že přítel se fotí nerad nebo že nejste fotogeničtí…to neberu, vy to se mnou určitě zvládnete! Fotí se v Kutné Hoře a blízkém okolí nebo v Pardubicích, budete-li mít ale jiné nápady, rozhodně vše je na dohodě – napište mi, kam by jste na focení rádi, vyjdu vám vstříc.


„Jaká je cena a doba svatebního focení?“

Upřímně řečeno – já nevím! 😊 Nejraději fotím celodenní svatební příběhy! Ráda jsem s nevěstou již od příprav a ráda odjíždím až když zachytím alespoň část noční osvětlené párty. Počítejte tedy 8 hodin jako mé startovací svatební minimum.

Budu moc ráda, když mi napíšete více o vašem svatebním dni, o vašem vysněném místě, napište mi kolik hodin by jste mě na své svatbě rádi měli? Já vám obratem odpovím na vše a zašlu cenu „na míru“.

Svatby malé, rodinné, tajné, svatby mimo hlavní sezónu nebo svatby ve všedních pracovních dnech – tady se můžeme jistě na kratší době domluvit. Neváhejte a napište mi.


„Kolik dostaneme fotek a kdy budou?“

Do týdne od svatby vám pošlu malou galerii prvních fotek pro radost, bude jich asi 40, protože vím, jak moc se již na první ukázku těšíte!

Všechny fotografie pak ode mně dostanete mezi 4-8 týdny na USB disku, také dostanete odkaz na vaši svatební galerii, abyste je mohli vaši krásnou svatbu sdílet se světem 😊 Fotky budou všechny upravené a bude jich něco mezi 400 – 600ks, je to vážně orientační počet, méně to u celodenní svatby nebude zcela jistě nikdy.

Také můžete dostat i luxusní svatební knihu, nebo vytištěné fotografie, ale to si vše povíme až později!


„Kam nejdál na svatbu dorazíš?“

Na svatby cestuji po celé České republice, ale ráda dojedu i na Slovensko, do Rakouska nebo do Německa – němčinu jsem studovala a tak ji ráda někdy zase opráším.


„Máš k sobě parťáka, kdybychom chtěli dva fotografy?“

Pokud je to pro Vás důležité a chcete fotek ještě víc, nebo máte svatbu opravdu hodně velkou, budeme fotit dva.

Na stálo s nikým nespolupracuji, ale pár kolegů z branže znám, tak se ráda s někým domluvím.


„Umíš i jiné jazyky? Na svatbě budou i cizinci!“

Ano, mluvím anglicky i německy.

Zcela určitě se domluvíme!


Máte-li další záludné otázky, napište mi zprávu – tereza@spanko.cz / kontaktní formulář – nebo mi zavolejte – tel: 607 866 588 – odpovím vám na ně hned, těším se.